Artystyczne rzeźbienie w owocach i warzywach.

2014

Zapraszamy na kurs Carvingu

  Naucz się rzeźbić w arbuzie!

Szkolenia odbywają się w godzinach od 9.00 do 17.00 przy ul Piłsudskiego 1/7  w siedzibie firmy.

Terminy na listopad 2015 rok to:

17.11.2015 ( wtorek ) 18.11.2015 (środa ) 19.11.2016 ( czwartek ) 20.11.2015 ( piątek )

Uczestnicy szkolenia nauczą się rzeźbienia, wycinania, dekoracji w owocach i warzywach, tworzenia kompozycji oraz dekorowania potraw.

W programie szkolenia znajduje się między innymi: róża i liście z cukinii, rzeźba w arbuzie, melonie, kwiat z kopru włoskiego, szyszki z papryczek chili oraz wiele innych .

Ilość miejsc na kursie ograniczona zgłoś się już dzisiaj.

Carving watermelon by Carvingal 6  Carving watermelon by Carvingal 5  Carving watermelon by Carvingal 7

  • Październik 2014

Myślibórz to kolejne miejsce na mapie, gdzie królował carving

W niezwykle skromnej obsadzie ale przy imponujących warunkach i zasobach przyszło mi przeprowadzić szkolenie dla młodych adeptów sztuki kulinarnej. Mam nadzieję, że poznane nowe umiejętności i odkryte talenty wykorzystacie w swojej pracy zawodowej ku uciesze Waszych pracodawców i ewentualnych nowych klientów. Pozdrawiam uczestników szkolenia z podstaw carvingu w Myśliborzu.

Carving w Myśliborzu 1 Carving w Myśliborzu 2 Carving w Myśliborzu 3

Carving w Myśliborzu 4 Carving w Myśliborzu 5 Carving w Myśliborzu 6

  • Wrzesień 2014

Kolejne wyzwanie do realizacji, szkolenie z carvingu w Gościnie

Bardzo serdecznie pozdrawiam kadrę z MOPS w Gościnie i dziękuje zleceniodawcom szkolenia za zaproszenie mnie do realizacji tego projektu. Dawno nie miałem tak ambitnej i pracowitej grupy na szkoleniu, od Was moi drodzy uczestnicy można uczyć się zaangażowania, ambitnego podejścia i pracowitości. Tym bardziej przyjemnie mi było obserwować Waszą zmianę na początku kursu, najpierw z niedowierzania w swoje zdolności, poprzez radość i zachwyt na widok pierwszych samodzielnych prac do pełnej wiary i dumy w swoje możliwości na końcu szkolenia, podczas tworzenia własnych kompozycji. Pozdrawiam wszystkich uczestników.

Carving w Gościnie (1) Carving w Gościnie (2) Carving w Gościnie (3)

Carving w Gościnie (4) Carving w Gościnie (5) Carving w Gościnie (6)

Carving w Gościnie (7) Carving w Gościnie (8) Carving w Gościnie (9)

  • Marzec. 2014

Szkolenie z carvingu w Aqua Hotel Polkowice

Na zaproszenie zarządu AQUA HOTEL Polkowice  pojechałem do Stolicy zagłębia miedziowego do Polkowic. Tam przeprowadziłem szkolenie z dziedziny carvingu z niezwykle ambitnym i pracowitym personelem. Mam nadzieję, że pozyskane nowe umiejętności będę na bieżąco wykorzystywane z pewnością ku pozytywnemu  zaskoczeniu wszystkich klientów hotelu. Niebawem pojadę sprawdzić. Do zobaczenia pozdrawiam piękne Polkowice.

Carving Polkowice 1 Carving Polkowice 2 Carving Polkowice 3

Carving Polkowice 4 Carving Polkowice 5 Carving Polkowice 6

 

Pokaz carvingu w Aqua Hotel Polkowice

Na specjalnie zorganizowanym wieczornym spotkaniu zaproszeni goście mogli poznać czym tak naprawdę jest carving. Dla niektórych z gości była to pierwsza w życiu okazja zobaczyć w jaki sposób powstaje rzeźbiony arbuz i jak się okazało nie jest to wcale magiczna sztuczka tylko kombinacja trzech podstawowych cięć wykonywanych nożykiem tajskim. Show jakie zafundował prowadzący nie byłby tak fenomenalną zabawą gdyby nie  wyjątkowa i wspaniała publiczność. Mam nadzieję do zobaczenia pozdrawiam piękne Polkowice.

Pokaz carvingu Polkowice 1 Pokaz carvingu Polkowice 2 Pokaz carvingu Polkowice 3

Pokaz carvingu Polkowice 4 Pokaz carvingu Polkowice 5 Pokaz carvingu Polkowice 6

 

  • Styczeń 2014

Kolejne szkolenie z carvingu w Stargardzie Szczecińskim

Grupa przyjaciół w Pizzerii Toskania w Stargardzie postanowiła sprezentować swojemu znajomemu szkolenie z carvingu. Zaskoczenie, zdziwienie ale przede wszystkim super atmosfera i dobra zabawa towarzyszyła uczestnikom szkolenia. Wszyscy bawili się doskonale, wycinając pierwszy raz w życiu swojego arbuza i tworząc swoją jedyna, niepowtarzalna kompozycję  z wyrzeźbionych owoców i warzyw. Doskonały pomysł na prezent, pozdrawiam wszystkich uczestników.

Carving Stargard 1 Carving Stargard 2 Carving Stargard 3

Carving Stargard 4 Carving Stargard 5 Carving Stargard 6