Artystyczne rzeźbienie w owocach i warzywach.

Wasze pytania

Chcę kupić arbuza z wyrzeźbioną podobizną, portretem osoby. Czy to możliwe?

Oczywiście! Pod jednym warunkiem. Skontaktuj sie z nami, prześlij nam dobrej jakości zdjęcie osoby i upewnij się czy będzie to wykonalne z przesłanych materiałów. Dołożymy wszelkich starań, aby portret wygrawerować. Pamiętaj jednak, że zdjęcie ze zbyt wieloma szczegółami niestety uniemożliwi wykonanie zlecenia. Rzeźbienie wykonywane jest własnoręcznie . Nasz doradca z pewnością się w tej sprawie z Tobą skontaktuje.

Jak wygląda realizacja zamówienia na kompozycję?

Jeśli jesteś zdecydowany na zakup kompozycji, skontaktuj się z nami. Omówimy szczegóły, termin, miejsce i poszczególne elementy kompozycji. Kompozycja przygotowana jest maksymalnie na dzień przed ekspozycją i dostarczona pod wskazany adres w celu wyeksponowania na miejscu.

Kiedy można zamawiać kompozycję?

Kompozycję lub wyrzeźbionego arbuza dobrze jest zamówić co najmniej na tydzień przed realizacją, wówczas mamy czas na przygotowanie produktów dobrej jakości oraz domówienie szczegółów realizacji zlecenia.

Czy mogę wybrać sobie rodzaj i ilość owoców, z których zrobicie Państwo kompozycję?

Tak, oczywiście, jednak nie wszystkie owoce nadają się do rzeźbienia. I tak np.: pomarańcze, grejpfruty, cytryny są doskonałymi owocami dekoracyjnymi, ale niestety nie nadającymi się do rzeźbienia. Skontaktuj się z nami, a nasi doradcy z pewnością pomogą dobrać rodzaje owoców do wymarzonej kompozycji.

Jak długo kompozycja prezentuje się estetycznie?

Kompozycja przygotowana jest z dobrej jakości świeżych owoców i warzyw, ale termin przydatności do spożycia uzależniony jest od warunków i temperatury przechowywania. Elementy kompozycji przygotowywane są maksymalnie na jeden dzień przed dniem ekspozycji, całość można spożyć dzień lub dwa dni po ekspozycji. Jednak należy pamiętać o tym, aby przechowywać produkty w chłodnym miejscu.

Na jakim trenie obsługujecie klientów?

Świadczymy usługi i dostarczamy nasze kompozycje na terenie Szczecina i w odległości 30 km od miasta. Jeśli chodzi o dalsze odległości, uzgadniamy dodatkową opłatę związaną z kosztami transportu.

Mam już zamówioną salę na weselę i chciałbym tam również zamówić Państwa kompozycję.

Skontaktuj się z nami, przekaż informację o miejscu i czasie, a my skontaktujemy sie z właścicielem lokalu i uzgodnimy szczegóły realizacji zlecenia.