Artystyczne rzeźbienie w owocach i warzywach.

Pokazy

a DSC_0540 1 a DSC_0585 1 a DSC_0519 2

Pragnę zaproponować Państwu niezwykle interesującą formę uatrakcyjnienia wszelkich organizowanych przez Państwa imprez i spotkań. Zorganizuję i zaprezentuję dla Państwa „Carving Show”. Do tej oferty czuję niezwykły sentyment ponieważ bardzo wiele satysfakcji przynosi mi praca z widzem podczas pokazu” Carving Show „. Oferta jest przeznaczona szczególnie dla:

  • hoteli, pensjonatów, właścicieli domów wczasowych
  • szkół, ośrodków szkoleniowych i doskonalenia zawodowego
  • organizatorów turystyki, przewodników, biur turystycznych
  • firm organizujących spotkania integracyjne, organizatorów targów, sympozjów
  • a także do osób fizycznych chcących uatrakcyjnić swoje „garden party”

„Carving Shows” przyciągają uwagę ludzi, dlatego pokazy carvingu to znakomita forma uatrakcyjnienia organizowanych imprez. Podczas „Carving show” widzowie mają możliwość zapoznania się na żywo z historią carvingu, narzędziami, techniką rzeźbienia w owocach i warzywach jak i również z gotowymi, wyrzeźbionymi arbuzami, melonami i innymi owocami lub warzywami.

Pokaz rzeźbienia w owocach i warzywach można połączyć z zabawą uczestników w carving i potraktować jako ciekawą formę relaksu, podczas którego poznaje się coś nowego i odkrywa własne pokłady kreatywności a wspólną pracą buduje pozytywne relacje między pracownikami lub klientami firm. Uczestnicy otrzymują surowce, np: arbuzy oraz niezbędne narzędzia i przystępują do samodzielnej pracy pod czujnym okiem prowadzącego.

Koszty pokazu są uzależnione od wielu czynników (ilości uczestników, czasu trwania, celu do osiągnięcia, etc.). Jeśli chcieliby Państwo ustalić szczegóły dotyczące organizacji pokazu proszę o kontakt.

Plan przykładowego pokazu Carvingu

  • czas trwania pokazu (3-4 godziny)
  • krótka teoria dotycząca historii dekoracji i zagadnień związanych z carvingiem, a także omówienie narzędzi do carvingu
  • prezentacja wykonanych rzeźb i dekoracji owocowych
  • praktyczne wycinanie w owocach i warzywach za pomocą noża, jak i specjalnych narzędzi – możliwość współuczestniczenia w procesie przez widzów

Organizowane przez nas pokazy są gwarancją mile spędzonego czasu i mogą być inspiracją do podejmowania samodzielnych prób carvingu.

Skorzystaj z oferty, zapraszam.

a DSC_0441 1 a DSC_0422 1 a DSC_0440 1