Artystyczne rzeźbienie w owocach i warzywach.

Kompozycje – Oferta

Zapraszam do obejrzenia i zapoznania się z kilkoma naszymi zrealizowanymi zleceniami, które wykonaliśmy dla naszych klientów. Wszystkie zamówienia traktujemy niezwykle indywidualnie, wsłuchując się uważnie w potrzeby zamawiającego. Służymy fachowymi radami i bogatym doświadczeniem. Owocowe dekoracje są naszym hobby, tworzymy je z prawdziwą przyjemnością i pasją.

Wyrzeźbiony arbuz

   

Wyrzeźbiony arbuz to niezwykle oryginalny, i niepowtarzalny pomysł na prezent czy na ozdobę stołu biesiadnego.

Zapraszam do naszej galerii do obejrzenia kilku wyciętych przez nas arbuzów, kliknij tutaj 

Orientacyjny koszt: 80 – 120 zł.

Zamów

Kosz z wyrzeźbionym arbuzem

  

Kosz z wyrzeźbionymi i artystycznie wyciętymi owocami zamiast kwiatów? Czemu nie? Zdrowy, oryginalny i przepyszny prezent. Gwarantuję, że każdy obdarowany Jubilat, Solenizant czy inna ważna dla Ciebie osoba na długo zapamięta taki podarunek, zwłaszcza jeśli w arbuzie wyrzeźbię imię Obdarowanego/ Obdarowanej.
Podstawowa cena kosza to 200 zł plus 30 zł kaucja za koszyk, jednak jest możliwość skomponowania własnego zestawu owoców – wówczas cenę ustalimy indywidualnie.

Koszt: 230 zł.

Zamów

Patery z wyrzeźbionymi arbuzami i owocami

a DSC_0382 1 a DSC_0389 1 a DSC_0392 1

Patery z wyrzeźbionymi i artystycznie wyciętymi owocami jako uzupełnienie serwowanego menu lub jako samodzielne kompozycje na wszelkie stoły biesiadne. Gwarantuję, że każdy gość lub uczestnik spotkania na długo zapamięta w taki sposób wyeksponowane, smakowite i soczyste owoce, zwłaszcza jeśli w arbuzie wyrzeźbię imię Obdarowanego/ Obdarowanej.

Wymiary patery to 80 cm x 50 cm

Koszt: 300 zł.

 

Tort arbuzowy – 0 kalorii !

  

Na urodziny, imieniny, walentynki, wszelkie uroczystości i okazje jak i również bez okazji. Najzdrowszy tort na świece!

Uwaga!!! O kalorii.

Koszt: 100 zł.

Zamów

Palma z owocami

a DSC_0217 2 a DSC_0200 2 a DSC_0190 2

„Hit sezonu”! Zaskocz wszystkich kompozycją z koreczków owocowych wbitych w pień palmy z ananasów. Niezwykle apetyczna, efektowna, wyjątkowa i oryginalna kompozycja stanowi idealne uzupełnienie wyrzeźbionego arbuza, pełnej kompozycji owocowej lub fontanny z czekolady.

Wysokość palmy:

40 cm – 390 zł

80 cm – 490 zł

120cm – 590 zł

160cm – 690 zł

Zamów

Wieża z owoców

a DSC_0460 a DSC_0441 1 a DSC_0452

„Wieża z owoców”! Zaskakująca, niezwykle apetyczna i wyjątkowo oryginalna kompozycja z koreczków owocowych wbitych w specjalnie przygotowaną i stabilną konstrukcję. Efektowna, wyjątkowa i oryginalna kompozycja stanowi idealne uzupełnienie przyjęcia weselnego lub fontanny czekoladowej w komplecie z wyrzeźbionym arbuzem.

Wysokość wieży:

80 cm – 390 zł

Zamów

Garden Party, piknik rodzinny w ogrodzie

a DSC_0223 a DSC_0222 a DSC_0198

Zaproś gości do swojego przydomowego ogrodu a my zatroszczymy się o wszystko, zapewnimy pełna oprawę cateringową rodzinnego party w ogrodzie wraz ze stworzona jedynie na ta okazję oryginalną kompozycją. Imprezę możemy uatrakcyjnić o interaktywny pokaz carvingu gdzie uczetnicy zabawy będą mogli własnoręcznie wyrzeźbić swojego arbuza.

Cena takiej usługi wyceniana jest indywidualnie po otrzymaniu pełnych informacji o imprezie.

Zamów

 

Kompozycje bankietowe

 

Kompozycja 1 a DSC_0449 a DSC_0345

Wykonujemy kompozycje z ręcznie rzeźbionymi owocami i warzywami. Na arbuzach mogą być wygrawerowane inicjały okolicznościowe, upamiętniające uroczystość. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie i pomysły, często są one dla nas inspiracją. Skorzystaj z naszego doświadczenia i zamów na swoją uroczystość piękną, niepowtarzalną kompozycję.

Wszystkie zamówienia traktujemy niezwykle indywidualnie, wsłuchując się uważnie w potrzeby zamawiającego. Służymy fachowymi radami i bogatym doświadczeniem. Owocowe dekoracje są naszym hobby, tworzymy je z prawdziwą przyjemnością i pasją.

Zamów

 

Przedstawione powyżej ceny proszę traktować jako niewiążącą propozycję. Ceny mogą nieznacznie odbiegać od ostatecznych i różnić się od proponowanych, ponieważ na cenę ma wpływ pora roku, waga owoców, wielkość kompozycji oraz fakt, że każda kompozycja jest niepowtarzalnym dziełem artystycznym, wykonanym własnoręcznie. Kompozycje i rzeźby wykonywane są bez żadnych gotowych form i szablonów, tworzone dla Ciebie i z myślą o Twoich indywidualnych potrzebach. Każda kompozycja jest jedyna w swoim rodzaju. Zawsze jednak przed ostatecznym zatwierdzeniem kompozycji będziesz poinformowany o cenie.