Artystyczne rzeźbienie w owocach i warzywach.

Aktualne kursy i szkolenia

 

Zapraszamy na kurs Carvingu

  Naucz się rzeźbić w arbuzie!

Szkolenia odbywają się w godzinach od 9.00 do 17.00 przy ul Piłsudskiego 1/7  w siedzibie firmy.

Terminy na luty 2016 rok to:

01.02.2016 ( poniedziałek ) 02.02.2016 (wtorek ) 03.02.2016 (środa ) 04.02.2016 (czwartek ) 05.02.2016 (piątek ).

Uczestnicy szkolenia nauczą się rzeźbienia, wycinania, dekoracji w owocach i warzywach, tworzenia kompozycji oraz dekorowania potraw.

W programie szkolenia znajduje się między innymi: róża i liście z cukinii, rzeźba w arbuzie, melonie, kwiat z kopru włoskiego, szyszki z papryczek chili oraz wiele innych .

Ilość miejsc na kursie ograniczona zgłoś się już dzisiaj.

tel.: 607 060 110

Zapraszam serdecznie – Szczegóły szkolenia – Kliknij TUTAJ

Carving watermelon by Carvingal 6  Carving watermelon by Carvingal 5  Carving watermelon by Carvingal 7

  • 12.11.2013

Szkolenie z carvingu w Stargardzie Szczecińskim

Stargard Szczeciński to kolejne miasto gdzie mogłem podzielić się swoją wiedzą z dziedziny carvingu z osobami zainteresowanymi. Trzydniowe szkolenie odbyło się w siedzibie firmy OKK Renoma. Już od pierwszych chwil szkolenia mogłem zaobserwować wyraźne zainteresowanie i zaangażowanie uczestników, ambicją, pracowitością byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, tym bardziej czułem się zmobilizowany do jeszcze lepszego poprowadzenia szkolenia. Dziękuję uczestnikom i serdecznie ich pozdrawiam.

Szkolenie z carvingu Stargard Szczeciński (1) Szkolenie z carvingu Stargard Szczeciński (2) Szkolenie z carvingu Stargard Szczeciński (3)

Szkolenie z carvingu Stargard Szczeciński (4) Szkolenie z carvingu Stargard Szczeciński (5) Szkolenie z carvingu Stargard Szczeciński (6)

 

  • 30.10.2013

Szkolenie z carvingu w Szczecinie

W Szczecinie w jednym z najwyższych budynków w mieście, w przesympatycznej atmosferze odbyło się szkolenie z carvingu. Uczestniczki podczas szkolenia mogły nauczyć się podstawowych cięć i wzorów wycinanych w arbuzach i nie tylko. Dziękuję miłym uczestniczkom za zaangażowanie i ambitną pracę na zajęciach. Czekam na fotorelacje z wykonanych tym razem samodzielnie prac. Pozdrawiam, JG

Kurs carvingu Szczecin 1 Kurs carvingu Szczecin 2 Kurs carvingu Szczecin 3

Kurs carvingu Szczecin 4 Kurs carvingu Szczecin 5 Kurs carvingu Szczecin 6

  • 08.10.2013

Szkolenie z carvingu w Wałczu

Można by rzec cyt …”Wałcz i okolice carvingiem stoi” – to już trzecie szkolenie w Wałczu w Centralnym Ośrodku Sportu. Niebawem o Wałczu będzie można mówić: zagłębie pasjonatów carvingu. Na krótkich, ale jakże niezwykle efektywnych panelach szkoleniowych mogłem podzielić się swoimi umiejętnościami. Dziękuję uczestnikom za zaangażowanie i ambicję.

DSC_0339 DSC_0347 DSC_0713

DSC_0715 DSC_0841 DSC_0864

  • 20.06.2013

Szkolenie z carvingu Białogard

Gdybym mógł wręczać certyfikaty i był organizatorem konkursu na największą ambicję, zaangażowanie i pracowitość, uczestnicy szkolenia w Białogardzie otrzymaliby pierwsze miejsce w całym województwie zachodniopomorskim. Tymczasem realizuję po prostu szkolenia z dziedziny carvingu, czyli sztuki rzeźbienia i tworzenia pięknych kompozycji z owoców i warzyw. Cieszę się, że podczas kursu pomogłem odkryć uczestnikom nowe pasje i ukryte talenty i wierzę, że świeżo pozyskane umiejętności będą ćwiczone i pielęgnowane. Czekam na korespondencję i zdjęcia z wyrzeźbionych prac. Pozdrawiam cały Białogard.

    

    

 

  • 13.06.2013

Szkolenie z carvingu Suchań

Suchań to miejscowość tuż za Stargardem Szczecińskim. Przeprowadziłem tam szkolenie, ucząc podstaw carvingu sześciu przesympatycznych i ambitnych uczestników. Pięć Pań i jednego Pana. Szkolenia są dla mnie zawsze okazją do poznania ciekawych ludzi i zdobycia nowego doświadczenia, za co Państwu serdecznie dziękuję. Kolejny raz uczestnicy byli zaskoczeni tym, że po kilku dniach szkolenia i poznawania tajników carvingu są w stanie własnoręcznie wykonać kompozycję z wyrzeźbionych owoców i warzyw. Uwielbiam ten moment, kiedy kursanci patrzą z zachwytem na swoje dzieła i z niedowierzaniem komentują cyt.:”to ja stworzyłam/em takie piękne dzieła?!”. To mi daje największą satysfakcję i motywuje mnie do dalszego rozwoju. Pozdrawiam uczestników serdecznie i życzę wielu sukcesów w ważnych dla nich dziedzinach :)

  

  

 

  • 25.04.2013

Szkolenie z carvingu Bobolice

Tym razem w Bobolicach pod Koszalinem miałem okazję podzielić sie swoją wiedzą i umiejętnościami z grupą sympatycznych Pań. Ambicja i pracowitość uczestniczek kursu carvingu były miłym zaskoczeniem i pozwoliły stworzyć, a następnie uwiecznić na poniższych zdjęciach niezwykle atrakcyjną kompozycję z wyrzeźbionych owoców i warzyw. Dziękuję serdecznie Paniom za zaangażowanie w wykonywanie ćwiczeń, życzę wielu sukcesów i satysfakcji z udanych, własnoręcznie wyciętych rzeźb w owocach.

 

  

 

  • 20.04.2013

Szkolenie z carvingu Resko

W dniach od 15.04 do 19.04 w restauracji „Mozaika” w Resku ( woj. zachodniopomorskie ) odbyło się czterodniowe szkolenie – warsztaty z carvingu. Program był bardzo obszerny. Na początku obejmował proste ćwiczenia, takie jak cięcie i układanie marchewki czy ogórka na talerzu lub platerze. Kolejnym krokiem była nauka wycinania róż w rzodkiewce i liści w cukinii, a następnie uczestnicy opanowali skomplikowane cięcia w cytrusach. Na zakończenie każdego dnia szkolenia wszyscy już wykonywali kompozycje z przygotowanych i wyrzeźbionych surowców. Efekty wizualne przeszły oczekiwania uczestników, którzy z wielkim niedowierzaniem spoglądali na stworzone przez siebie cuda – o czym świadczą poniżej zamieszczone zdjęcia. Ekipa szkoleniowa była niezwykle zaangażowana w szkolenie, uczestnicy chętnie się angażowali i podejmowali kolejne wyzwania. Serdecznie was pozdrawiam i życzę sukcesów. Czekam na zdjęcia Waszych indywidualnych prac.

 

   

  • 15.03.2013

Pokaz carvingu w klubie Delta w Szczecinie – Dąbiu

W piątek 15 marca 2013r. w Klubie Delta w Dąbiu odbył się pierwszy z serii pokaz interaktywny z carvingu w ramach zajęć w Akademii Seniora. Udział wzięło 14 sympatycznych uczestniczek – seniorek. Zajęcia rozpoczął pokaz carvingu oraz krótkie wprowadzenie do historii tej sztuki: skąd pochodzi, gdzie najszybciej się rozwijała i gdzie obecnie jest najbardziej popularna. Po tej części prowadzący rozpoczął prezentację narzędzi służących  do rzeźbienia w warzywach i owocach. W trakcie prezentacji zaskoczone uczestniczki dowiedziały się, że aby wyciąć piękną różę w arbuzie czy też listka w zielonym ogórku wcale nie trzeba mieć wysoce skomplikowanych narzędzi. Wystarczy tradycyjny tajski nożyk, dostępny chociażby w sklepach internetowych (np. www.carvingal.sklep.pl) Ostatnią częścią pokazu było wspólne rzeźbienie w warzywach. Prowadzący rozdał paniom nożyki oraz papryczki chili, pory i buraczki i zaprosił do powtarzania prezentowanych przez siebie wzorów. W ten sposób uczestniczki, same nie do końca w to wierząc, stworzyły piękne ozdoby z pora i papryki oraz wyjątkowe róże z buraczków.  Zapraszam do obejrzenia zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia i serdecznie pozdrawiam, Jarosław Galiśkiewicz.